Wallis  » Links » Christianity

Manželství

Liga Pár Páru - prostřednictvím přirozeného plánování rodičovství k pevnému a zdravému manželství. Stránky obsahují různá svědectví, rady a kontakty na odbornou pomoc.

Hnutí pro život - odpovědi na aktuální otázky této doby, které se týkají každého z nás - antikoncepce, potraty, eutanázie. Jsme kulturou smrti?

Knihy on-line

Knihovna křesťanské literatury - neustále se rozšiřující sbírka křesťanských knížek. Jsem přesvědčen, že si zde každý najde tu, která ho posune zase o kousek k Bohu a k druhým lidem. Knihy si můžete čít on-line nebo stáhnout na lokální disk.

FATYM - knihovna Tiskového apoštolátu FATYMu. Knihy zde umístěné si můžete prohlížet on-line, stahovat, tiskout nebo za nepatrný poplatek objednat na dobírku.

Hudba

Databáze křesťanských děl - písně a chvály k oslavě Boha. Můžete zde získat notové zápisy s akordy, texty a MP3.

Písně chvály - texty, akordy, MP3.

Zpěvník ABC - zpěvník církve adventistů.

Radio Proglas - toto rádio můžete poslouchat streamovaně kdekoliv na světě. Nebudete obtěžováni spoustou otravných reklam, protože tohle rádio žije z našich darů. Na své si příjdou milovníci všech druhů hudby (nehraje se jen dechovka) a hlavně se můžete během dne připojit ke společné modlitbě lidí z celé ČR.

Obecné

Farnost Staré Město - stránky mé domovské farnosti. Obsahují přehled bohoslužeb a pořádaných akcí. Společně jsme se pustili do stavby nového kostela Svatého Ducha - můžete přispět svými dary. Jsem tvůrcem těchto webových stránek.

Víra na internetu - obrovská studnice různých téma k nalezení nebo prohloubení duchovního života. Možnost odebírání verše na den a tématických celků prostřednictvím elektornické pošty. Pro majitele mobilní e-mailové adresy je možnost zasílaní veršů na mobil.

Katolík - podobně jako předchozí.

Ježíš - svědectví lidí o tom, jak Ježíš působí v jejich životech.

Bible on-line - skvělý nástroj pro vyhledávání veršů nebo úryvků z Bible. K dispozici je Ekumenický překlad a Bible kralická.

Breviář na týden - modlitba breviáře na aktuální týden. Ušetří Vám spoustu listování a hledání.

Portál sv. Isidora - i zde najdete potřebné čísla stránek pro každodenní modlitbu hodin.

Breviář on-line - kompletní Liturgie hodin v slovenském jazyce. Získáte modlitbu vygenerovanou pěkně pohormadě podle aktuálního liturgického období (včetně pohyblivých svátků) nebo jen mapu svátků. Ke stažení také off-line verze.

Krátké životopisy svatých - vše o svatých. Jsme k tomu povoláni i dnes.

Scénky - dramatické scénky pro různé příležitosti. Vhodné obzvláště pro dětské mše.