This website uses cookies to store your personal settings, to personalize advertisements (by hosting webzdarma.cz) and to analyze visit rate. By using this web you agree with it.
110000000100001110
110100000001
010101
111010011110000000
111101001110
111010
 ¤ Contact ¤ 
 ¤ Options ¤ 
 ¤ Actualization ¤ 
 ¤ Stop potratům ¤ 
Rychlá řešení dlouho bolí
Čekáte-li nečekané dítě
 ¤ HEX Counter ¤ 
3 6 1 e 3
 ¤ Certificate ¤ 
Valid HTML 4.01 Valid CSS Valid RSS 2.0

» Links » Christianity  001111000110010000 

Manželství

Liga Pár Páru - prostřednictvím přirozeného plánování rodičovství k pevnému a zdravému manželství. Stránky obsahují různá svědectví, rady a kontakty na odbornou pomoc.

Hnutí pro život - odpovědi na aktuální otázky této doby, které se týkají každého z nás - antikoncepce, potraty, eutanázie. Jsme kulturou smrti?

Knihy on-line

Knihovna křesťanské literatury - neustále se rozšiřující sbírka křesťanských knížek. Jsem přesvědčen, že si zde každý najde tu, která ho posune zase o kousek k Bohu a k druhým lidem. Knihy si můžete čít on-line nebo stáhnout na lokální disk.

FATYM - knihovna Tiskového apoštolátu FATYMu. Knihy zde umístěné si můžete prohlížet on-line, stahovat, tiskout nebo za nepatrný poplatek objednat na dobírku.

Hudba

Databáze křesťanských děl - písně a chvály k oslavě Boha. Můžete zde získat notové zápisy s akordy, texty a MP3.

Písně chvály - texty, akordy, MP3.

Zpěvník ABC - zpěvník církve adventistů.

Radio Proglas - toto rádio můžete poslouchat streamovaně kdekoliv na světě. Nebudete obtěžováni spoustou otravných reklam, protože tohle rádio žije z našich darů. Na své si příjdou milovníci všech druhů hudby (nehraje se jen dechovka) a hlavně se můžete během dne připojit ke společné modlitbě lidí z celé ČR.

Obecné

Farnost Staré Město - stránky mé domovské farnosti. Obsahují přehled bohoslužeb a pořádaných akcí. Společně jsme se pustili do stavby nového kostela Svatého Ducha - můžete přispět svými dary. Jsem tvůrcem těchto webových stránek.

Víra na internetu - obrovská studnice různých téma k nalezení nebo prohloubení duchovního života. Možnost odebírání verše na den a tématických celků prostřednictvím elektornické pošty. Pro majitele mobilní e-mailové adresy je možnost zasílaní veršů na mobil.

Katolík - podobně jako předchozí.

Ježíš - svědectví lidí o tom, jak Ježíš působí v jejich životech.

Bible on-line - skvělý nástroj pro vyhledávání veršů nebo úryvků z Bible. K dispozici je Ekumenický překlad a Bible kralická.

Breviář na týden - modlitba breviáře na aktuální týden. Ušetří Vám spoustu listování a hledání.

Portál sv. Isidora - i zde najdete potřebné čísla stránek pro každodenní modlitbu hodin.

Breviář on-line - kompletní Liturgie hodin v slovenském jazyce. Získáte modlitbu vygenerovanou pěkně pohormadě podle aktuálního liturgického období (včetně pohyblivých svátků) nebo jen mapu svátků. Ke stažení také off-line verze.

Krátké životopisy svatých - vše o svatých. Jsme k tomu povoláni i dnes.

Scénky - dramatické scénky pro různé příležitosti. Vhodné obzvláště pro dětské mše.

 ¤ TOP ¤ 
 ¤ Searching ¤ 
 ¤ Biblenet ¤ 
Verse:
Back to top
Copyright © 2004-2024 Tomáš Vala
Optimized for Firefox
Website map | Mobile version | A+ A A-