Tyto stránky používají soubory cookie k uchování uživatelského nastavení, personalizaci reklam (hostitelský server webzdarma.cz) a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
110000110110000110
101011000100
010000
011101110011101000
011001111101
111100
 ¤ Kontakt ¤ 
 ¤ Možnosti ¤ 
 ¤ Aktualizace ¤ 
 ¤ Stop potratům ¤ 
Rychlá řešení dlouho bolí
Čekáte-li nečekané dítě
 ¤ HEX Počítadlo ¤ 
3 6 1 f c
 ¤ Certifikace ¤ 
Valid HTML 4.01 Valid CSS Valid RSS 2.0

» Odkazy » Zábava  000101100010001101 

On-line

Parkoviště - hra s poněkud netradičním námětem a hezkou grafikou. Stáváte se zaměstnancem parkoviště a musíte plnit přání zákazníků. Je tam celkem frmol, ale jim to nevadí. Hlavně jim jejich miláčky nesmíte poškodit.

Koulovačka - virtuální a nekrvavá hra. Najděte si svůj cit při míření a strategii při souboji s ostatními dětmi na sněhu.

Chasm - povedená adventura ve FLASH. Jako bobří vyslanec vesnice Chasmtown máte za úkol přivést do městečka vodu, která se ztratila díky poškozenému potrubí.

Mystery Of Time And Space Adventure - poměrně rozsáhlá adventura ve FLASH. Dej je naprosto zmatený, ale ocenil jsem spoustu nápadů na různé hlavolamy a problémy, po jejichž vyřešení můžete postoupit dál.

Fish Fillets

Fish Fillets pro Win - zde si můžete zdarma a legálně stáhnout instalační soubor k původní hře Fish Fillets od ALTARU (ffinstalation.exe má asi 282502 kB). Dále se zde nachází editor levelů (REdit.zip) a zdrojové kódy pro vývojové prostředí Delphi (Fillets.zip).

Fish Fillets - Next Generation - po uvolnění zdrojových kódů se vrhla skupinka nadšenců do přepracovaní této hry jako projekt pod GNU licencí. Ke stažení jsou zde nové zdrojové kódy (tentokrát C++) a předkompilované binárky pro různé platformy (Linux, Windows). Za zmínku stojí například to, že verze pro Widnows už tu má jen 98 MB.

Go

GNU Go - OpenSource projekt programu, proti kterému si můžete zahrát hru Go. V této podobě můžete hrát pouze na příkazové řádce. Pro grafický uživatelský interface si musíte stáhnout nějakou nástavbu.

Go GUI - OpenSource grafická nádstavba nad GNU Go napsaná v jazyku Java. Jako jedna z mála maxilmálně využívá možnosti GNU Go programu - hlavně v nástrojích pro analýzu hry. Umožňuje například ukládat/načítat partii a zobrazovat/editovat strom jednotlivých variací hry.

Interaktivní Way To Go - tutoriál slooužící pro rychlé naučení pravidel hry Go interaktivním způsobem. Výklad doplňuje množství Javovských appletů, které mají za úkol naučit různé finty a situace na názorných příkladech. Doporučuji.

Way To Go - klasický PDF dokument obsahující pravidla a základní triky důležité pro začátečníka hry Go.

IGoWin - poměrně dobrý soupeř pro začátečníky s hezkou hrací deskou. Ve neregistrované verzi je dostupná pouze deska velikosti 9×9, ale to pro začátek úplně stačí. Program navíc monitoruje postup v hodnosti hráče na základě statistik (25 kyu až 1 kyu).

Táborové hry

Hra 2000 - pod názvem tohoto webu se skrývá zajímavý projekt, který se snaží shromažďovat hry pro děti i dospívající a rozdělit je přehledně do kategorií užitečných při vyhledávání.

ADaM - zpravodajský informační servis sdružení dětí a mládeže. V místní knihovničce určitě načerpáte inspiraci.

 ¤ TOP ¤ 
 ¤ Kalendář ¤ 
Občanský:
Církevní:
Liturgický:
 ¤ Vyhledávání ¤ 
 ¤ Biblenet ¤ 
Verš:
Zpět nahoru
Copyright © 2004-2024 Tomáš Vala
Optimalizováno pro Firefox
Mapa stránek | Mobilní verze | A+ A A-