This website uses cookies to store your personal settings, to personalize advertisements (by hosting webzdarma.cz) and to analyze visit rate. By using this web you agree with it.
001011100000010000
111000011101
010011

» Links » Fun

On-line

Parkoviště - hra s poněkud netradičním námětem a hezkou grafikou. Stáváte se zaměstnancem parkoviště a musíte plnit přání zákazníků. Je tam celkem frmol, ale jim to nevadí. Hlavně jim jejich miláčky nesmíte poškodit.

Koulovačka - virtuální a nekrvavá hra. Najděte si svůj cit při míření a strategii při souboji s ostatními dětmi na sněhu.

Chasm - povedená adventura ve FLASH. Jako bobří vyslanec vesnice Chasmtown máte za úkol přivést do městečka vodu, která se ztratila díky poškozenému potrubí.

Mystery Of Time And Space Adventure - poměrně rozsáhlá adventura ve FLASH. Dej je naprosto zmatený, ale ocenil jsem spoustu nápadů na různé hlavolamy a problémy, po jejichž vyřešení můžete postoupit dál.

Fish Fillets

Fish Fillets pro Win - zde si můžete zdarma a legálně stáhnout instalační soubor k původní hře Fish Fillets od ALTARU (ffinstalation.exe má asi 282502 kB). Dále se zde nachází editor levelů (REdit.zip) a zdrojové kódy pro vývojové prostředí Delphi (Fillets.zip).

Fish Fillets - Next Generation - po uvolnění zdrojových kódů se vrhla skupinka nadšenců do přepracovaní této hry jako projekt pod GNU licencí. Ke stažení jsou zde nové zdrojové kódy (tentokrát C++) a předkompilované binárky pro různé platformy (Linux, Windows). Za zmínku stojí například to, že verze pro Widnows už tu má jen 98 MB.

Go

GNU Go - OpenSource projekt programu, proti kterému si můžete zahrát hru Go. V této podobě můžete hrát pouze na příkazové řádce. Pro grafický uživatelský interface si musíte stáhnout nějakou nástavbu.

Go GUI - OpenSource grafická nádstavba nad GNU Go napsaná v jazyku Java. Jako jedna z mála maxilmálně využívá možnosti GNU Go programu - hlavně v nástrojích pro analýzu hry. Umožňuje například ukládat/načítat partii a zobrazovat/editovat strom jednotlivých variací hry.

Interaktivní Way To Go - tutoriál slooužící pro rychlé naučení pravidel hry Go interaktivním způsobem. Výklad doplňuje množství Javovských appletů, které mají za úkol naučit různé finty a situace na názorných příkladech. Doporučuji.

Way To Go - klasický PDF dokument obsahující pravidla a základní triky důležité pro začátečníka hry Go.

IGoWin - poměrně dobrý soupeř pro začátečníky s hezkou hrací deskou. Ve neregistrované verzi je dostupná pouze deska velikosti 9×9, ale to pro začátek úplně stačí. Program navíc monitoruje postup v hodnosti hráče na základě statistik (25 kyu až 1 kyu).

Táborové hry

Hra 2000 - pod názvem tohoto webu se skrývá zajímavý projekt, který se snaží shromažďovat hry pro děti i dospívající a rozdělit je přehledně do kategorií užitečných při vyhledávání.

ADaM - zpravodajský informační servis sdružení dětí a mládeže. V místní knihovničce určitě načerpáte inspiraci.

 ¤ Contact ¤ 
 ¤ Actualization ¤ 
 ¤ HEX Counter ¤ 
3 6 1 f 6
 ¤ Searching ¤ 
 ¤ Biblenet ¤ 
Verse:
 ¤ Stop potratům ¤ 
Rychlá řešení dlouho bolí
Čekáte-li nečekané dítě
 ¤ Certificate ¤ 
Valid HTML 4.01 Valid CSS Valid RSS 2.0
Back to top
Copyright © 2004-2024 Tomáš Vala
Optimized for Firefox
Website map | PC version | A+ A A-